Top-quality generic Viagra at discount prices.

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ ZAWIESZANA NA TYLNYM TUZ: szerokość robocza 135cm, bijak łopatka 800g

Cena 7200.00 zł brutto


Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 135 cm 

  
NIEMIECKIEJ MARKI
 
       Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.
Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót)

 Dane techniczne

Model

JANSEN EFGCH-135

Typ bijaka

Łopatka 800g, 24 szt

Układ zawieszenia

TUZ     Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

30 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

330 kg

Długość przesuwu     

35 cm w obrębie stołu

  Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierską


Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.

Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.    Dodatkowo rozwiązanie to sprawa, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.

     Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.

    Udzielamy 12 m-cy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.


Wystawiamy faktury VAT.
obrazek

 

     INFORMACJA O ARTYKULE

 Wojtek 602436498
Janek 606358756 Fax (013) 43 99 355
Przesyłka kurierska 

   180 zł 

  Przesyłka kurierska pobraniowa 

   250 zł

  Odbiór osobisty 

  TAK