Top-quality generic Viagra at discount prices.

KOSIARKA  BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: szerokość robocza 175cm. Uzbrojenie : bijak łopatka 800g

Cena 7500.00 zł brutto


Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 175cm marki

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie).

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.
Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy na którym umocowane są noże bijakowe.Dane techniczne

Model

JANSEN EFGC175 / szerokość koszenia 175cm

Typ bijaka

Łopatka 800g, 28szt

Układ zawieszenia

TUZ      Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

30-35 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

330 kg

        Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierską
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.


Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.


Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazekUdzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.
obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355
obrazek

Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej.

koszt 200 PLN brutto po przedpłacie

lub 250 PLN brutto płatność kurierowi przy odbiorze

Odbiór osobisty