Top-quality generic Viagra at discount prices.

KOSIARKA  BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: szerokość robocza 220cm. Uzbrojenie : bijak łopatka 800g

Cena 10500.00 zł bruttoOferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 220cm marki

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie).Fotografia oferowanego urządzeniaKosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.


Schemat napędu układu tnącego
: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy na którym umocowane są noże bijakowe.
 
Dane techniczne


Model

JANSEN EFGC-220 / szerokość koszenia 220cm

Typ bijaka

Łopatka 800g, 36szt

Układ zawieszenia

TUZ      Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

50 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

460 kg

               Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierskąTen model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.


Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.
Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazekUdzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.

obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax (013) 43 99 355
obrazek

Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej.

Odbiór osobisty