Top-quality generic Viagra at discount prices.

JANSEN AGF-220: SPECJALISTYCZNA KOSIARKA  BIJAKOWA TYLNO-BOCZNA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ: szerokość robocza 220cm. Uzbrojenie bijak łopatka 1200g

Cena 16500.00 zł bruttoOferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe  tylno boczne (mulchery) o szerokości roboczej 220cm niemieckiej firmy

FILMY PREZENTUJĄCE PRACĘ MASZYNY:

1. WYKASZANIE POBOCZA LEŚNEJ DROGI2. WYKASZANIE ZAKRZACZONEJ SKARPY ( OBECNE LICZNE PRZESZKODY UTRUDNIAJĄCE KOSZENIE)
Urządzenia zawieszane są  na TUZ ciągników rolniczych. Napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM  540 obrotów natomiast układ hydrauliczny ramienia zasilany jest z wyjść hydrauliki zewnętrznej ciągnika.Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.


Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Dzięki zastosowaniu ramienia istnieje możliwość użycia kosiarki do wykaszania poboczy dróg, rowów, grobli itp. 
Oferowana wersja kosiarki posiada wzmocnioną przekładnię napędową
wału roboczego co przekłada się na żywotność maszyny oraz posiada standardowo zamocowane młotki tnąco-bijakowe o kształcie łopatki o masie 1200g.


                                                                                                     

Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.


Na zamówienie przezbrajamy kosiarki w łańcuchowe młotki rozdrabniające służące do pracy w terenie o dużej ilości kamieni, zanieczyszczeń oraz pniaków ściętych drzew.


Charakterystyka oferowanej kosiarki:


KOSIARKA  MODEL JANSEN AGF-220


Szerokość robocza

220 cm

         Masa urządzenia

800 kg

 Minimalna moc ciągnika

90  KM

          Obroty  WOM

540 / wałek przekazu mocy w zestawie

 Uzbrojenie standardowe

bijak łopatka 1200g: 20 szt

    Ustawienia kosiarki

90 stopni góra, 55 stopni w dółTylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.       Na zestaw składają się : 
  • kosiarka JANSEN AGF- 220
  • Uzbrojenie standardowe : bijak łopatka;
  • Wałek Kardana;
  • Instrukcja obsługiUrządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazek

Udzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.

Wystawiamy faktury VAT
obrazek

INFORMACJA O ARTYKULE
Wojtek 602436498
Janek 606358756 Fax (013) 43 99 355
Przesyłka kurierska 

   250 zł 

  Odbiór osobisty 

  TAK


Zamówiony towar wysyłamy firmą spedycyjną.
ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO