Top-quality generic Viagra at discount prices.

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA  BIJAKOWA Z UNOSZONĄ POKRYWĄ  ZAWIESZANA NA  TYLNYM TUZ: szerokość robocza 210 cm.

Cena 11500.00 zł brutto
Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 210 cm 

  
NIEMIECKIEJ MARKI
 
       
Fot. Oferowana kosiarka.


Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.
Fot. Oferowana kosiarka.


Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).


Fot. Oferowana kosiarkaSchemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.Dane techniczne

Model

JANSEN EFGCH220/ szerokość koszenia 210 cm 

Typ bijaka

Łopatka -  800g, 30szt

Układ zawieszenia

TUZ      Kat.I  i Kat.2  

Minimalna moc ciągnika

50 KM 

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

520 kg

           Wałek przekazu mocy         

Standard w zestawie. Możliwość dokupienia sprzęgła zabezpieczającego przed przeciążeniem.


Przesuw hydrauliczny

boczny

 
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawa, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.
Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą.  Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.


Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazekUdzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.

obrazek
obrazek

Jan
606358756
Wojciech
602436498
Fax 134399355
obrazek

Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej.

Koszt dostawy :  250zł ( przedpłata)

Odbiór osobisty