Top-quality generic Viagra at discount prices.

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA  BIJAKOWA  ZAWIESZANA NA  TYLNYM TUZ: szerokość robocza 240 cm. Bijak łopatka 800g.

Cena 11500.00 zł bruttoOferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 240 CM 

  
NIEMIECKIEJ MARKI
 
     
Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki)  zasilany jest z wyjścia  hydrauliki zewnętrznej ciągnika ( zasilanie i powrót).
Kosiarki bijakowe służą do skoszenia  oraz  jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.


Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.
Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty)  na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.
 Dane techniczne

Model

JANSEN EFGCH-240

Typ bijaka

Łopatka 800g, 32 szt

Układ zawieszenia

TUZ     Kat.I  oraz    Kat.II

Minimalna moc ciągnika

60 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

540 kg

Przesuw hydrauliczny

boczny

  Dostawa

odbiór osobisty lub wysyłka pocztą kurierską
Ten model  posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.
Dodatkowo rozwiązanie to sprawa że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie obrazekUdzielamy 12 mcy  gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT.

obrazek
obrazek
 
Jan
606358756  
Wojciech
602436498
Fax 134399355
obrazek

Istnieje możliwość wysyłki kurierskiej.

Koszt dostawy : do uzgodnienia

Odbiór osobisty